whatsapp

KURUMSAL

Hakkımızda

Trabzon’un her bölgesine hizmet veren firmamız güvenli ve lüks yolculuğu yaşayacaksınız. Tüm aile veya arkadaşlarınızla geçireceğiniz hafta sonu gezileriniz için yahut iş ziyaretleriniz için araç kiralamak istiyorsanız en doğru adrese başvurmuş bulunmaktasınız. Ekonomik, konforlu, temiz ve güvenilir araçlarımız ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Müşteri odaklı yaklaşımımız, yüksek kalite anlayışımız  ile Trabzon’un her bölgesinden ulaşabileceğiniz günlük, haftalık, aylık ve yıllık araç kiralamaları için sizlere kaliteli araçları uygun fiyatlara sunuyoruz. Güvenilir ve temiz araçlar ile kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimizi konforlu, rahat bir yolculuğa hazırlıyoruz. Firmamızın sağladığı garantiler ve sunduğu hizmetle sizler de Trabzon’un her yerinden AİK Rent a Car firmamıza başvurabilir ve birbirinden çeşitli araç filomuz ile aileniz ve sevdiklerinizle keyifli ve sorunsuz yolculuk yapma imkanı elde edebilirsiniz. 

Filomuzda bulunan tüm araçların bakım, onarım ve diğer masrafları firmamızca yapılmaktadır. Her araç müşterimize teslim edilmeden önce gerekli kontrollerden geçirilerek sorunsuzca teslim edilmektedir. Böylece aracı kullanırken size sorun yaratacak ya da endişelendirecek durumlarla yüzleşmeniz gerekmeyecektir. 

AİK Rent a Car ve oto kiralama şirketimiz araçların tüm gerekli ruhsat, muayene belgesi gibi işlemlerini yapacak ve buna ilişkin belgeleri de size teslim edecektir. Böylece trafikte seyir halinde iken çevirmeye yakalanmanız gibi hallerde içiniz rahat olacaktır. 

AİK Rent a Car olarak  sevdiklerinizle beraber konforlu ve keyifli yolculuklar dileriz.