whatsapp

BİZDEN HABERLER

Trabzon Ayasofya Müzesi

Trabzon Ayasofya Müzesi

Karadeniz’in en önemli kentlerinden olan Trabzon’da tarihi bir mekan ile tekrar sizlerleyiz. Bu içeriğimizde Trabzon Ayasofya Müzesi ve Camii hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Bu tarihi mekanı olur da ziyaret etmeyi düşünürseniz, hazırladığımız bu içerik sizlere bir rehber olarak Haberin Devamı..

Tarih:

Trabzon Atatürk Köşkü Tanıtımı

Trabzon Atatürk Köşkü Tanıtımı

Trabzon Atatürk Köşkü Tanıtımı Karadenizimizin nadide şehirlerinden Trabzon’da bulunan önemli bir mekan ile tekrar karşınızdayız. Atatürk Köşkü Müzesi hakkında bilgileri derlediğimiz bu içeriğimizde konu ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları öğrenmenizi amaç Haberin Devamı..

Tarih:

Trabzon Boztepe Tanıtımı

Trabzon Boztepe Tanıtımı

Trabzon Boztepe Tanıtımı Trabzon’un merkezine yaklaşık 3 km mesafede bulunan Boztepe, şehrin manzarasını bütün açıklığıyla gözlerinizin önüne seriyor. Trabzon'a yüksekten bakmayı sağlayan tepe size şehrin karmaşıklığını, manzarasını ve güzelim hırçın Karadeniz&nb Haberin Devamı..

Tarih:

Trabzon'u Bizimle Keşfedin

Trabzon'u Bizimle Keşfedin

Trabzon'da gezilecek yerler nereleridir sorusunun yanıtı, Trabzon'a gezi veya seyahat etmeyi düşünen gezginler tarafından merakla araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Gezipedia olarak sizler için bu yerleri madde madde sıraladık; ama öncesinde Tabzon ilimiz hakkında kısa bilgi verelim: Doğu Kar Haberin Devamı..

Tarih: